24 березня 2018 року в місті Нововолинськ (вул. Перемоги, 5, Будинок спорту СОК «Шахтар») відбудеться обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»

43025, вул.Винниченка, 67

e-mail: vol-sport@ukr.net

тел. (0332)78-03-75

 

 

Муляр Ольга Іванівна

0951189237

 

Прес-реліз

Про проведення обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

 

          Обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»  проводиться в містах, районах та об’єднаних територіальних громад області в місцях, пристосованих до проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів у три етапи:

І етап – на місцях до 1 березня 2018 року здійснюють районні, міські відділи освіти, об’єднані територіальні громади та місцеві центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

ІІ етап – в районах, містах обласного значення та об’єднаних територіальних громадах серед збірних команд котрі перемогли в І етапі           до 12 березня 2018 року здійснюють структурні підрозділи відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, за участю, допомогою та у співпраці з іншими державними установами і організаціями всіх форм власності.

ІІІ етап – фінал обласного Фестивалю серед переможців ІІ етапу відбудеться 24 березня 2018 року в місті Нововолинськ (вул. Перемоги, 5, Будинок спорту СОК «Шахтар»).

         Прибуття команд – до 10.00 год.

         Початок змагань – 10.30 год.

          Загальне керівництво підготовкою та проведення Фестивалю здійснює  відділ з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з Волинським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

          До участі у Фестивалі допускаються всі бажаючі сім’ї, діти які навчаються в певних загальноосвітніх навчальних закладів області, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дітей підліткових клубів за місцем проживання та осіб, які займаються у фізкультурно-оздоровчих групах та проживають на даних  територіях області і не мають протипоказань до занять фізичною культурою і спортом.

  Склад команди – 3 особи: мама, тато, дитина (2008-2010р.н. і молодша) та 1 представник.

 Програма фіналу Фестивалю складається з трьох частин:

- І частина спортивна – включає 4 естафети, які зараховуються до основного заліку команди;

- ІІ частина – включає особисті конкурси – «Найкраща мама», «Найкращий тато», «Найкраща дитина», що не враховуються до загального заліку команди;

- ІІІ частина – сімейний малюнок на тему: «Спорт для всіх - за здоровий спосіб життя», що не враховуються до загального заліку команди.

Усі учасники Фестивалю повинні дотримуватись вірного виконання всіх елементів проходження естафети, відповідно до Програми Фестивалю.

Усі учасники Фестивалю повинні мати єдину спортивну форму та дотримуватися вірного виконання всіх елементів проходження естафет, відповідно до Програми Фестивалю.

Попередні заявки подаються до 20 березня 2018 року у Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за адресою: 43005, м. Луцьк, вул. Винниченка 67, тел./факс – 780798, тел. – 780375 або електронною поштою: vol-sport@ukr.net.

Інформація про проведення Фестивалю розміщена на сайті центру www.volsport.com.ua.