21 березня 2020 року відбудеться фінальна частина обласного фестивалю «Веселі старти» серед учнів 3 – 4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація» в місті Володимир-Волинському

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення

«Спорт для всіх»

43025, вул.Винниченка, 67

e-mailvol-sport@ukr.net

тел. (0332)78-03-75

 

 

Прес-реліз

 

Фінальна частина обласного фестивалю «Веселі старти»

 

 

 

         21 березня 2020 року, відбудеться фінальна частина обласного фестивалю «Веселі старти» серед учнів 3 – 4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація», в місті Володимир-Волинському на базі міського центру ФЗН «Спорт для всіх» (вул. Драгоманова, 20)

 

         Фінальна частина Фестивалю проводиться серед команд, які посіли І і ІІ місце у ІІ етапі. Початок змагань – 11.00 год. У Фестивалі беруть участь учні 3-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів області. Склад команди - 10 учасників (5 хлопчиків, 5 дівчаток) та 1 представник команди. В естафетах беруть участь 8 учасників (4 хлопчика та 4 дівчинки).

 

         Програма Фестивалю складається з п’яти комплексних спортивних естафет («Веселий футбол», «Влучний кидок», «Моторні ніжки», «Фрізбі», «Хрестики нулики») та конкурсу дитячого малюнка на тему: «Спорт для всіх - за здоровий спосіб життя», а також передбачає проведення інформаційної кампанії щодо формування здорового способу життя.

 

         Основними завдання фестивалю є: залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом; популяризація здорового способу; організація активного відпочинку дітей; формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду.

 

         Загальне керівництво з організації та проведення обласного фестивалю «Веселі старти» серед учнів 3 – 4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація» здійснює Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з управлінням освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

 

         Контактні телефони: (0332) 78-03-75, 067 334 53 64; e-mail: vol-sport@ukr.net.